Otho Otomotiv

Hem araç alım satımı hem de araç kiralamanın üstün bir yetenek ve tecrübe gerektirdiği bilincine sahibiz. Bu bilinçle müşterilerimize, kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek için işinin uzmanı ekibimiz ile özverili, titiz ve sürdürülebilir çalışmayı önemsiyoruz.

Tüketici nezdinde en büyük değerin dürüstlük, kalite ve güven olduğunu çok iyi biliyor bu değerin gücü ile Otho Otomotiv olarak yenilikçi fikir ve çözümlerle otomotiv sektöründe başarılı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Araç Kiralama

Filosunu müşteri odaklı geliştiren Otho otomotiv, sürekli yenilenen araçları ve dizel seçenekleriyle müşterisine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Filosunda bulunan geniş araç seçenekleri ekonomik grup araçlardan, lüx araçlara kadar çeşitlilik göstermekte ve her türlü otomobil ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Araç kiralama, her geçen yıl daha ayrıcalıklı, gelişmiş seçeneklerle müşterilerin karşısına çıkan bir sektör. Siz de otomobil kiralamak, gelişmiş seyahat keyfinin tadını çıkarmak için OTHO Otomotiv kurumsallığının deneyimine varın.

Kiralama sektörleri, her yıl biraz daha etki alanını genişletiyor. Bir ürün, mal ya da hizmeti kiralamak, gelecekte daha sık görülebilecek bir eğilim. Bu durum dünyadaki tüketici profilinin belli nedenlerle kiralamaya daha yatkın bir hale gelmesinden kaynaklanıyor.

Araba, daire, ofis, kurumsal telefon vb. alanlarda geniş bir pazar hacmiyle var olan kiralama sektörü tüketicinin karşısına her zaman farklı seçenekler sunuyor. Buna ek olarak sunulan hizmet çerçevesinde kalite, sürdürebilirlik, güven, kurumsallaşma vb. etkenler de, tüketicilerin mal ya da hizmetleri kiralayarak kullanma eğilimi göstermesini sağlıyor.

Araç kiralama işlemleriniz için daha kurumsal bir yapıyla çalışmaya ne dersiniz? OTHO Otomotiv size aradığınız kaliteyi sunuyor.

Bir araba satın almadan önce deneyimlemek, başarılı bir tercih yapabilmenizi sağlar. Bir otomobil satın almak istiyor, fakat markalar ve/veya modeller arasında karar veremiyor musunuz? O halde araba kiralamak tam size göre. Otomobil adaylarınızı belirli sürelerde kiralayın, bu sayede en başarılı kararı verin.


ÜNVAN
Otho Otomotiv Akaryakıt A.Ş.

ADRES
29 Ekim Mh. Uğur Mumcu Bulvarı No:39 A/A Nilüfer/BURSA

TELEFON
0224 908 08 88

E-POSTA
info@othootomotiv.com

WEB SİTESİ
othootomotiv.com