Otho Akaryakıt

Otho Akaryakıt, Türkiye genelinde 400’ün üzerinde istasyon ile faaliyet gösteren ALPET markası ile İnegöl-Ankara yolu 7.km de hizmet vermektedir. Otho Akaryakıt, kurumsal işletmeler ve bireysel tüketici kullanımı için temsil ettiği markanın iş süreçlerine bağlı olarak, yönetmeliklerine uygun şekilde ürün kalitesini koruyarak akaryakıt dağıtımını en iyi hizmet kalitesi ile sunmaktadır.

2001 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan ALPET dağıtım sektörünün önemli markalarından biri haline gelerek Türkiye’nin en yüksek depolama kapasitesine sahip akaryakıt dağıtım şirketlerinden biridir. ALPET’in Kocaeli, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Samsun, Batman'da dolum tesisleri, Antalya ve Marmara Ereğli’sinde ikmal noktası bulunmaktadır.

Türkiye genelinde yaygın tesisleri bulunan Alpet'in genel yönetmelikler gereği ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği belgeleri kriterinde sürekli iyileştirme mekanizmasına sahip çalışmalar yürütmektedir. Otho Akaryakıt tüm bu kalite sertifikasyonlarına önem vererek sektörde ihtiyaca yönelik hizmet bilinci ile konumlanmıştır.


ÜNVAN
Otho Otomotiv Akaryakıt A.Ş.

ADRES
29 Ekim Mh. Uğur Mumcu Bulvarı No:39 A/A Nilüfer/BURSA

TELEFON
0224 908 08 88

E-POSTA
info@othootomotiv.com

WEB SİTESİ
othootomotiv.com