Gizlilik Politikası

İsteğiniz dahilinde iletişim formu ve kariyer başvuru formu dışında kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın internet sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında iletişim formları ile kaydedilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Ona Holding A.Ş. tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir. Adınız ve soyadınız, eposta adresiniz, telefon numaranız gibi bilgileriniz tarafınızdan internet sitemize verildiğinde kaydedilir.

E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

İnternet sitemizde Ona Holding tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu internet sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer internet sitelerinin politika ve uygulamalarından Ona Holding’in sorumlu olmadığını belirtiriz.

Ona Holding gizlilik politikalarını değiştirmesinin mümkün olduğunu hatırlatır, bu nedenle Gizlilik Politikası sayfamızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.